MEIST

Tere! Mina olen Anne, HÜÜP looja.

HÜÜP - ühe noore ema armastus looduse vastu, taaskasutus, jätkusuutlik- ja keskkonnasõbralik eluviis ühes humoorika lähenemisega!

Minu soov oli ja on mõjutada inimesi hoidma keskkonda ja tarbima jätkusuutlikult - kuidas ja mida nad tarbivad ning kas see on ikka vajalik?! Kui meie perre sündis pisike tütar, muutus ka elukorraldus ning me saime aru kui palju üleliigset meie ümber on. Toitu koju tellides avastasime end tohutu kilekotihunniku ees. Kuidas panna oma hääl kajama, sõnum levima, et see jõuaks massidesse - mõtlesime me? Kuhu ja kuidas levitada neid sõnumeid, mis olid meie peas. Kuidas mõjutada ka teisi mõtlema jätkusuutlikult? Nii sündiski idee teha üks vahva sotsiaaleksperiment - panna inimesi kandma sõnumeid, mida keegi kõva häälega välja ei julge öelda. Mis saaks olla veelgi parem kui panna need sõnumid korduvkasutatavatele poekottidele.

Otsekohesed ja HUMOORIKAD sõnumid on kantud puuvillasest- ja taaskasutatud puuvillasest riidest kandekottidele ja võrkkottidele, et propageerida keskkonnasõbralikumat tarbimisviisi ja võidelda kilekottide kasutamise ja üleliigse pakendamise vastu.

Me usume, et inimene ise on kõige parem sõnumi levitaja ja oma ümbruskonna mõjutaja.

HÜÜP tootevalikust leiad suured kandekotid, väikesed võrk- ja kommikotid ning nahajääkidest valmistatud kõrvarõngad.

Kandekott on mõeldud kõigile neile, kes sooviksid just oma kotti head ja paremat osta, kuid ei soovi haarata ei kilekoti ega ka paberkoti järgi. Humoorika sõnumiga kott on hea kingitus lähedasele, sest selle saab täita kõige magusama/tervislikuma emotsiooniga, tehes samal ajal heateo keskkonnale!
TAASKASUTUS PANEB SÄRAMA!

Meie tootevalikust leiad ka Eesti nahast aksessuaare tootvate disainerite (Stella Soomlais & Kadri Kruus) tootmisjääkidest valmistatud kõrvarõngad! Soovime uue elu anda ka nendele kõige pisematele nahatükikestele, mis enam kasutust ei leia.

Antud aksessuaarid kannavad nime “ELURING”, sest me võiksime kõik olla suutelised oma asju võimalikult kaua ringluses hoidma.

Ära otsi perfektsust, otsi omapära - iga väike nahatükk on läbi teinud pika teekonna, et siia jõuda. Soovime talle anda veelkord võimaluse särada - koos sinuga!


SÕNUM LOEB!